W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.
KONTAKT
+48 696 053 153, +48 882 056 135
LOKALIZACJA
Świebodzice, Bolesława Prusa 7

Ecocomfortsystem kompleksowa obsługa inwestycji: Klimatyzacja, Rekuperacja, Ogrzewanie podłogowe.

Firma Ecocomfortsystem działa na rynku od 2012 roku jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ogrzewania, wentylacji , chłodzenia i odkurzaczy centralnych.

Ponadto dostarczamy sterowanie ogrzewaniem podłogowym, piecie kondensacyjne, pompy  ciepła, klimatyzatory, gruntowe wymienniki ciepła (GWC) czy zrzuty na bieliznę. Świadczymy usługi w wylewaniu posadzek anhydrytowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza gwarantuje fachowe doradztwo i instalacje w domu, firmie przez jedną firmę.

Pomiar i odbiór rekuperacji.

Kompleksowa obsługa inwestycji.

Nasza firma charakteryzuje się kompleksowym podejściem do instalacji. Projektujemy, wykonujemy montaż klimatyzacji, rekuperacji, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego czy instalacji sanitarnych. Wykonujemy ponadto zrzut centralny na bieliznę czy posadzki anhydrytowe.

Zapraszamy do darmowej wyceny.

Ogrzewanie podłogowe, zabudowa sucha Świebodzice

Rekuperacja, Klimatyzacja, Ogrzewanie podłogowe, jak możemy Ci pomóc?

Strategią naszej firmy jest fachowe doradztwo, wiedza projektowa połączona z wieloletnim doświadczeniem. Nasze rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji dają możliwość integracji w jeden system inteligentnego domu. Sprzedawane produkty to gwarancją wysokiej jakości.

Klimatyzacja Ecocomfortsystem

Montaż, wykonanie, instalacja woj. Dolnośląskie.

Wykonujemy instalacje na terenie miast: Jaworzyna Ślaska, Świdnica, Dzierżoniów, Bielawa, Żarów, Wrocław, Strzegom, Jawor, Legnica, Świebodzice, Wałbrzych,  Szczawno Zdrój,  Wrocław, Kobierzyce, Smolec i okolice.

Wysoka jakość wykonanych usług:

W naszej pracy stawiamy sobie za cel wysoką jakość wykonywanych usług, która  przekłada się na bez awaryjność i długoletnią pracę. Służymy fachowym doradztwem, opartym na kilkuletnim doświadczeniu w branży grzewczej, sanitarnej, wentylacyjnej czy chłodniczej. Pracujemy na sprawdzonych produktach Polskich jak i zagranicznych firm.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie oprócz szczegółowych informacji na temat danego produktu czy systemu, znajdziecie Państwo praktyczne informacje, zdjęcia czy filmy, które mogą się przydać w późniejszym podjęciu decyzji co do systemu ogrzewania , klimatyzacji, rekuperacji czy centralnego odkurzacza.

Specjalizujemy się w:

  • instalacjach ogrzewania podłogowego, opartego na kotłowniach kondensacyjnych i inteligentnym sterowaniu strefowym
  • instalacjach wentylacji mechanicznej, rekuperacji
  • instalacjach gruntowego wymiennika ciepła GWC
  • instalacjach klimatyzacji i chłodzenia domu, firmy
  • instalacjach dystrybucji gorącego powietrza z kominków i wkładów kominkowych - DGP
  • instalacjach sanitarnych i kanalizacyjnych wewnątrz budynków (WOD-KAN)
  • w instalacjach centralnego odkurzacza
  • szeroko rozumianej automatyce przy domowej: sterowanie ogrzewaniem podłogowym rekuperacją klimatyzacją.
Szczegółowa oferta:

Klimatyzacja

Oferta firmy Ecocomfortsystem

Rekuperacja, rekuperator, projekt, montaż, wykonanie.

Gruntowy wymiennik ciepła, GWC, GGWC

Instalacje sanitarne, gazowe, kotłownie.

Odkurzacz centralny, projekt, montaż.

Termowizja

Ogrzewanie podłogowe wodne.

Posadzki anhydrytowe